עו"ד אמנון בן נעים - לוגו
 
 
ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות
 
 
 
 
 
 
 
072-3254063
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
ייתכן מאוד שאין לכם רזומה של עבר פלילי, שאתם אנשים נורמטיביים ופשוט הייתם במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. אלה הם מרבית הלקוחות בתחום. ועדיין – נעצרתם, ואתם חווים כעת חרדה ומתח עצומים, ומלאים פחדים בגלל הלא נודע. ייתכן שבטעות עשיתם עבירת תנועה, קטנה או גדולה, ואתם עלולים לשלם מחיר כבד. זה קורה. כולנו בני אדם. אל חשש. עו"ד אמנון בן נעים נמצא כאן כדי לייעץ ולסייע לכם ולייצג אתכם במקצועיות וברצינות, תוך ליווי אישי לאורך כל הדרך.
 

יש לעו"ד בן נעים את כל הכלים כדי לעזור לכם

 
עו"ד בן נעים הוא בוגר לימודי משפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים. בנוסף לכך יש לו תואר ראשון במנהל עסקים, דיפלומה בתעשייה והוא מוסמך בתור מגשר.

במשך כ- 30 שנה שנים עו"ד בן נעים עבד בתפקידים מרכזיים ומגוונים בתחום החקירות, המודיעין והתעבורה במשטרת ישראל, ובמשך כעשור עבד כמשפטן בתחום הפלילי. היכרותו עם המערכת מבפנים ואת האופן שבו היא עובדת, לצד ניסיונו בפועל כעורך דין בתחום הפלילי, מאפשרים לו לבנות עבורכם את הטקטיקה הנכונה והמתאימה על פי נסיבות המקרה.

משרד עורכי דין לתעבורה אמנון בן נעים מעניק ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי לנחקרים ולנאשמים בעבירות תעבורה, וערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה. עו"ד בן נעים עוסק בכל סוגי העבירות אשר קשורות לרכב, לכביש ולתחבורה, החל מעבירות תנועה פשוטות ועד לתאונות דרכים חמורות. עבירות תעבורה, חשוב להדגיש, מתחלקות לסוגים שונים ובהתאם לכך מוטלים על מי שעובר עליהן עונשים ברמות שונות, מקנס ואזהרה ועד לעבודות שירות ולמאסר בפועל לתקופה ממושכת. תפקידו של עורך הדין הוא לא רק לחסוך את כספכם, אלא בעיקר לסייע לכם להימנע מלרצות עונשים כבדים אלו.
 

ייצוג מלא בתחום דיני המשפחה

 
עורך דין אמנון בן נעים עוסק בתחום החיוני של דיני משפחה וירושה, במסגרתו מסייע בשלל מקרים המרכיבים את התחום:
 
  • עריכת הסכמים רלוונטיים: הסכמי ממון וזוגיות, ידועים בציבור ועוד
  • כל הסוגיות הנוגעות למקרי גירושין, דוגמת חלוקת רכוש, דמי מזונות, משמורת ילדים, הסדרי ראייה ואחרים
  • צוואות וירושות, לרבות עריכת צוואות, התנגדויות לצוואות ופתרון מחלוקות בין יורשים
  • נישואין אזרחיים ו/או חד מיניים
 
ההכשרה של עו"ד בן נעים כמגשר מאפשרת לו לפתור פעמים רבות מחלוקות בצורה של הסכמה, ללא הליך משפטי. במקרה בו הכדור כן מתגלגל לערכאות המשפטיות הרלוונטיות – בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה – הוא יעניק ללקוחות ייצוג מלא.

בנוסף לכך, המשרד מנוסה בעריכת ייפוי כוח מתמשך. במסגרת מסמך משפטי זה, אדם בריא בוחר וממנה אדם הקרוב לו לטפל בו בהמשך חייו, אם מצבו של הממנה יידרדר. הליך ייפוי הכוח במשרדו של עו"ד בן נעים נעשה בהתאם לכל הסטנדרטים הנדרשים.
 

עו"ד בן נעים פועל למענכם!

 
כמי שמכיר היטב את המערכת משני צדי המתרס, עו"ד בן נעים פועל בכל דרך אפשרית על מנת להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר. בעודו פועל בנחישות להגנתכם, הוא במקביל דואג ללוות אתכם באופן אישי, בהכלה ובאמפטיה, ולעדכן אתכם בכל הנעשה בעניינכם.
 
קיבלתם כתב אישום פלילי? הואשמתם בעבירות תעבורה?
 
צרו קשר עוד היום דרך האתר או טלפונית: 072-3254063.